KLAFS Zvláštní vybavení

Vytvořte snový svět pro Vaše hosty

Bohatost v detailech je v dnešní době důležitou součástí našeho života. Wellness je pocit, který znamená, že se cítíme dobře a vzniká jako výsledek dílčích stavů komplexního zdraví, souhry těla a duše. KLAFS napomáhá vzniku těchto pocitů již léta tím, že působí na všechny lidské smysly. Vůně esenciálních olejů v saunové kabině, barevná světla uklidňují oči a jemné zvuky pomohou zapomenout na spěch našeho každodenního života. Harmonická trojice vůní, vizuálních a akustických vjemů dávají pobytu v sauně nový rozměr.
KLAFS AQUAVIVA

AQUAVIVA


Tento kousek umění je vyrobena z ručně opracovaného minerálního skla a je zdrojem optické a akustické stimulace. Jemné a plynulé světelné efekty jsou inspirovány pohybem vody. Zelená barva je nejen inspirující, ale též uklidňující - umožňuje tak snáz navodit vhdnou atmosféru pro duševní relaxaci a regeneraci.
KLAFS Osvětlení

Chrystal LIGHT


Barvám jsou připisovány určité magické schopnosti. Ovšem na skutečnosti, že různé barvy mají odlišné vlivy na naše nálady není nic magického. Dobijte si zásoby energie pod červeným světlem, smějte se ve žlutém, relaxujte při zelené barvě nebo dejte volný průchod svým snům v modré barvě. Emocionální reakce člověka na barvy je již dlouho znám. Kde jinde se nechat ovlivňovat barvami, když ne v sauně?
KLAFS Hvězdná obloha

Hvězdná obloha


Abyste mohli při návštěvě sauny "zcela vypnout" a plně se oddávat relaxaci, mnoho návštěvníků sauny jednoduše zavře oči. Ovšem někdy je lepší je nechat otevřené. Hvězdné nebe KLAFS vytvoří až kouzelnou atmosféru prostřednictvím jiskřivých hvězdiček na stropě sauny a přispívá tím tak k ještě lepším pocitům při odpočinku.