KLAFS Sauna BIORYTHM

Každý koncept lze realizovat

Design v oblasti lázeňského a wellness provozu je v dnešní době nanejvýš důležitý, zvláště uvědomíme-li si, že lidé čím dál tím častěji přebírají zodpovědnost za své zdraví. Proto se také stala lázeňská zařízení, wellness a fitness centra nedílnou součást našeho každodenního života a jsou také stále častěji k vidění i v našich domácnostech. Cílem našich specialistů je vytvořit inovativní produkty a nová řešení pro Vaše lázeňská a wellness zařízení.
Při sledování tohoto cíle, spolupracujeme s proslulým Fraunhoferovým ústavem pro aplikovaný výzkum na rozvoji převratných trendů v oblasti saunování a lázeňství.
KLAFS Future lab

Wellness budoucnosti - lázně Way.


Odborníci na lázeňství z firmy KLAFS spolupracují na výzkumu společně s Fraunhoferovým Institutem na projektu budoucích trendů v lázeňství.
KLAFS Energy Lounge

Přirozená revitalizace ve Vašich lázních


Vědecké studie ukázaly, že kyvadlový pohyb přináší obzvláště hlubokou formu relaxace. Drobné řasy ve středním uchu synchronizují mozkové vlny s kyvadlovým pohybem lůžka, což přináší rychlý efekt revitalizace. A na tomto principu relaxační lůžko ENERGYLOUNGE ukolébá všechny, kdož touží po relaxaci až ke spánku.
KLAFS Solná stěna

Solná stěna KLAFS - zpestření každé návštěvy sauny


Každý, kdo se pokusil inhalovat slanou vodou při nachlazení pozná onen pozitivní vlive soli ve spojení s vodou a teplem. To je zkrátka kombinace, která působí úlevu a udělá Vám dobře. Sůl udržuje sliznici vlhkou pokožku měkkou. Solná stěna KLAFS promění každou sauna v oázu pohody.
KLAFS Taosensa

TAOSENSA - pro ten zvláštní pocit v konečkách prstů


Noha má zvláštní vztah ke zbytku lidského těla. Umožňuje vzpřímenou chůzi a zároveň představuje mapu celého lidského organismu. Třením a tlakem vyvíjeným na různých površích dosahuje různých úrovní stimulace. A to je místo, kde KLAFS TAOSENSA přebírá svou roli.
KLAFS TOUCHCONTROL PRO

TOUCHCONTROL Professional pro Váš provoz


TOUCHCONTROL Professional umožňuje jednoduchou a snadnou správu a řízení všech systémů lázeňského provozu. Zastane práci, která v minulosti obnášela řadu úkonů. TOUCHCONTROL Professional vám poskytuje bezpečný systém řízení a konfigurace každé parní kabiny a sauny jednotlivě pro každý den v roce. Tím se výrazně snižují provozní náklady. Bezpečnější provoz s nižšími náklady.