KLAFS doplňky

Sauny KLAFS lze vylepšit pomocí doplňků

Saunovací lázeň nedosáhne dokonalosti, dokud si ji nebudou moci vychutnat všechny Vaše smysly. To znamená promyslet vše do nejmenšího detailu, tak, aby vše vyhovovalo Vaší individualitě a přizpůsobilo se Vašim požadavkům. Originální KLAFS doplňky Vám umožní kdykoliv vylepšit Vaši saunu.
KLAFS barevné světlo
Barevné světlo Vám umožní ponořit saunu do Vaší oblíbené barvy či experimentovat s barevnými odstíny. Barevné světlo je k dispozici na požádání také s revoluční technologií LIFTLIGHT, která účinkuje na kolagen a tím přispívá ke zpevnění pokožky, což je zvláště účinné v teple sauny.
KLAFS SANO2
Zvýšení koncentrace kyslíku ve vzduchu, který vdechujeme vede ke zvýšení naší schopnosti soustředit se, zkracuje reakční doby a zvyšuje naši výkonnost. Nedostatek kyslíku patří též mezi hlavní příčiny stárnutí buněk. Technologie SANO2 je systém založený na obohacování vzduchu kyslíkem. Vyvinuto speciálně pro použití v saunách umožňuje SANO2 dodávat kyslík tou nejjednodušší cestou - vdechováním za použití náustku. Kyslík lze vdechovat z jednoho ze speciálních inhalačních zařízení libovolně dlouho, dokud je to příjemné.
KLAFS Aquaviva
Za účelem dosažení účinku optimální relaxace by mělo být saunování malým svátkem. Na saunování byste měli mít vždy dostatek času a vnímat jej všemi smysly. Tyto úvahy přivedly mediální umělce profesora Waltera Gierse k vyvinutí modulu AQUAVIVA. Tento kousek umění je vyrobena z ručně opracovaného minerálního skla a je zdrojem optické a akustické stimulace. Můžete získat pocit, že sedíte v lese, u horského potoka, nebo u moře. AQUAVIVA jistě přispívá k lepší duševní relaxaci.
KLAFS Hvězdná obloha Bellaveda
Sauna je jistě výborným místem k nalezení klidu a ticha. Stačí zavřít oči a nechat své myšlenky plynout. Existují však příjemné způsoby jak Vás lehce rozptýlit - například s doplňkem zvaným hvězdná obloha, který vykouzlí 40 pomalu mihotavých hvězd na stropě Vaší sauny. Nebo pomocí doplňku zvaného BELLAVEDA, který vytváří harmonicky plynoucí barevné světelné přechody na stěnách sauny. Přidáte-li k těmto světelným efektům ještě hudbu z CD "KLAFS drifting sounds", otevře se Vám zcela nová dimenze pojmu relaxace.
KLAFS Ovladač WellControll
Není snadné přesvědčit někoho, kdo se usadil v sauně na své lavičce připraven k relaxaci aby znovu vstal. Abychom Vám poskytli maximální nerušené pohodlí, vyvinuli jsem řadu pomůcek k usnadnění života rozmazlených uživatelů sauny. Ovladač WELLCONTROLL je první dálkové ovládání pro všechny funkce sauny. Existuje však ještě celá řada dalších doplňků, které Vám udělají radost při saunování - například praktická lampa na čtení do sauny nebo ovládací panel pro SaunaPUR®.