KLAFS Infračervená sauna

Trocha tepla může být často ten nejlepší lék

Technologie, které nebude trvat dlouho, než bude připravena: jemné infračervené vlny "C" použité v této kabině budou samy o sobě stačit aby jste se začali potit. Zároveň s sebou přinášejí celou řadou doprovodných pozitivních účinků, jako je například detoxikace, zlepšená stimulace metabolického systému Vašeho organismu. Sportovcům jsou známy výhody jemného zahřívání organismu, které uvolňuje svaly po tréninku. Je však také vhodné pro začínající saunaře, pro něž může být klasická sauna příliš horká. Tím může být saunování v infračervené sauně zdraví prospěšnou alternativou, či jen dalším obohacením zážitků ze saunování. Infračervená technologie je k dispozici jako doplněk v řadě našich saunových kabin, což znamená, že není nutné volit pouze mezi infračervenou a klasickou saunou. Můžete tak zároveň využít inovativní požitek z INFRACLIMA a klasickou saunu nebo SANARIUM.
KLAFS Infračervená sauna - panel
Naše infračervené kabiny jsou vybaveny sálavými panely přímo integrovanými do stěn sauny. Tím je zajištěno šíření sálavého tepla do celého prostoru sauny, přičemž teplo rovnoměrně působí na osoby v sauně prostřednictvím dřeva vnitřního obložení. V otázce kvality zpracování a použitých materiálů nejsou naše infračervené sauny nijak horší než ostatní modely.
KLAFS Infračervená sauna SMARTSAUNA - pohled zvenku
Poprvé se objevila infračervená technologie ve SMART sauně. Tím jsme vytvořili produkt, který lze nainstalovat prakticky kamkoliv. Infračervená technologie však může být též nainstalována do saun modelové řady PREMIUM, buď jako jediný zdroj tepla nebo jako doplňkové vybavení.
KLAFS Infračervená sauna TELEVEDA
A pro ty z Vás, kteří touží po požitku ze saunování za pomoci infračerveného záření nabízíme saunu VARIMODA. Tato sauna je opatřena stylovým vnějším obložením v široké škále barev. Na obrázku je zobrazena s extra příslušenstvím TELEVEDA.