KLAFS Sauny pro investory

Sauna není jen o pocení

KLAFS coby lídr na trhu saun a lázeňství nejen přejímá, ale především udává trendy, jako je například adaptabilita, multifunkčnosti, design a komfort. Poměr designu a funkcionality je v našich řešení vždy dokonale vyvážený a možnosti individuální tvorba není prakticky omezena. Vyberte si vhodnou saunu, která vyhovuje Vašim komerčním prostorám.
KLAFS Sauanrium

Rozmanitost saun KLAFS


Jelikož návštěva sauny v první řadě pomáhá utužovat zdraví, firma KLAFS nabízí řadu rozmanitých variant využití sauny ať již se jedná o klima, design či vybavení. Výběr mezi klasickou saunou, SANARIEM nebo infračervenou saunou zůstane už na samotném zákazníkovi.
KLAFS Osvětlení

Více než jen saunování


U KLAFSE se sami sebe ptáme, jak bychom mohli ještě udělat pro naše zákazníky, abychom jim zpříjemnili jejich návštěvu sauny a učinili ji unikátní. Poskytněte svým zákazníkům v saunách KLAFS nezapomenutelný zážitek díky speciálnímu vybavení.
KLAFS Kvalita

Kvalita


Každodenní práce se dřevem neustále utužuje náš vztah k tomuto nejstaršímu konstrukčnímu materiálu. V praxi to znamená, že naši zaměstnanci při výrobě všech komponent saun nedělají žádné kompromisy v otázkách kvality.