KLAFS Pro investory - Základní informace

Potěší nás, když naše sauny budou respektovat nejen stavební dispozice ale i rozpočet zákazníka

Přizpůsobitelnost, multifunkčnost, design a komfort. Sauny a wellnessová zařízení od firmy KLAFS naplňují tento trend bezezbytku.

Prostorové možnosti a design jsou flexibilní. Dokážeme realizovat projekty od malých rozsahů až po rozsáhlá a elegantní centra. U našich realizací jsou vždy design a funkčnost dokonale vyvážené a možnosti individuálního přizpůsobení jsou prakticky nekonečné.
KLAFS Energy Lounge

Inovace


Při návrhu dokonalého řešení pro Vaše zákazníky jsou zapojeni i naši konstruktéři a snaží se nejen o prezentaci nejnovějších inovací, nápadů a technologií ale především o to, aby byly respektovány zákazníkovo finanční představy.
KLAFS Green Sauna

Energie


Téma trvalé udržitelnosti je pro nás jako pro předního světového výrobce saun a wellnes a lázeňských zařízení naprostou samozřejmostí. Tato problematika je také velmi blízká našim srdcím.
KLAFS Sauna varianty1

Sauny


Skutečně existuje dokonalý wellness? Zcela jistě ve Vašich představách. My převádíme Vaše sny do reality nejen pro Vás, ale i pro vaše zákazníky. Rozmanitost modelů saun KLAFS, zvláštní doplňky a vše o standardech kvality je popsáno zde.
KLAFS Parní kabina

Parní kabiny a parní sprchy


Vlhké teplo zvyšuje pocit pohody asi jako žádný jiný vnější vliv. Propojení péče o zdraví a krásu Vašich zákazníků je jedním z našich prvořadých úkolů. Zde naleznete popis nabízeného sortimentu.
KLAFS Parní kabina mozaika

Místnosti s horkým vzduchem


Pocit ticha a klidu. Na vyhřívaných lůžkách můžete dát zapomenout starostem každodenního života. Zda vybrat CALDARIUM, TAPIDARIUM či HAMAM - vysvětlíme Vám zde možnosti prostor s horkým vzduchem včetně designových možností.
KLAFS ochlazování

Ochlazovací prostory


Dáváte-li přednost příjemnému tropickému dešti nebo mrazivé sprše KLAFS, skutečnému sněhu ze SNOW PARADISE®, nebo drcenému ledu možnosti pro ochlazování jsou různorodé. Rozšiřte tuto oblast s pomocí KLAFS.
KLAFS vana

Lázeňská péče


Nová řada lázeňské péče KLAFS nabízí relaxaci ve své nejjemnější podobě. Celý Výš lázeňský provoz lze vybavit pouze s vybavením od firmy KLAFS. Přesvědčte se.
KLAFS Keyguard

Bezpečnost


KLAFS není jen spolehlivý partner, který přichází s nabídkou nejvyšší kvality. Jako vedoucí firma na trhu jsme také zavázáni nejvyššími standardy v bezpečnosti - pro vaše zákazníky a wellness a lázeňský provoz.