KLAFS Plány

O společnosti Sport Studio Sandow

Vážení zákazníci,
Sport Studio Sandow je firma založená v roce 1990 a od roku 1991 oprávněná k dovozu saun a parních kabin KLAFS. V rámci komplexního vybavení Vám můžeme nabídnout také solární lůžka UWE s jejichž výrobcem firma KLAFS úzce spolupracuje.

Výrobní program firmy KLAFS, lídra světového trhu se saunami, je velmi rozsáhlý. V tomto elektronickém katalogu naleznete celou řadu modelů lišících se od sebe použitými materiály, velikostmi, tvarem či vybavením; všechny ve špičkové kvalitě. Základní řadu typizovaných saun tvoří modely SMARTSAUNA, HOME, PREMIUM, LOUNGE a EMPIRE. Designové jsou modely PROTEO, CHARISMA, VENTANO, REFUGIO, CLASSICO a zcela nejnovější, oceněné sauny PURE, LOUNGE Q a BIORYTHM Private Edition.

Zájemcům o kabiny s infračerveným vyhříváním nabízíme možnost kombinace této technologie s klasickým saunovým procesem v modelové řadě VISION.

Stále oblíbenější na českém trhu jsou parní kabiny KLAFS použitelné zejména ve wellness hotelů, lázeňských (spa) provozech a fitenss centrech. Trendem posledních let je použití skleněných elementů umocňujících estetickou úroveň saunových kabin.

Samostatně Vám můžeme dodat saunová kamna ať volně stojící nebo zabudovaná pod lavicí - BONATHERM v rozpětí od 4.5 do 39 kW vždy zkompletovaná s příslušným ovládacím panelem.Firma KLAFS dbá na to, aby se celý proces saunování stal prožitkem fyzického osvěžení a duševní relaxace. Proto jsou vysoké nároky kladeny také na ostatní provozní části sauny, chladící bazén, šatny a zejména odpočívárnu. Firma KLAFS nabízí v tomto směru spolupráci při řešení náročných interiérů individuálních zákazníků.

Sport Studio Sandow Mariánské Lázně jako oprávněný dovozce zařízení firmy KLAFS se těší na spolupráci s Vámi.

Děkujeme za důvěru

PHDr. Luděk Nosek,
majitel firmy