KLAFS Kvalita a technologie

Kvalita a technologie

Kvalita našich saun je nezpochybnitelná především díky použitým materiálům a řemeslné dovednosti při výrobě. To jsou základní faktory, které předurčují nejen pocit z klimatu uvnitř kabiny, ale především trvanlivost našich saun.

Sauny sendvičových konstrukcí se vyznačují velmi účinnou tepelnou izolací a vrstvou zabraňující průniku páry, čímž je zajištěno, že teplo a pára zůstanou tam, kde mají být - totiž uvnitř sauny. Jednotlivé díly do sebe zapadají na pero a drážku, zatímco rámy jsou slepené v kombinaci se zadlabanými čepy.

Obložení je pak pevně přichyceno k masivnímu rámu pod tlakem metodou, kterou má firma KLAFS patentovánu. Stropní konstrukce jsou taktéž propojeny důmyslným spojovacím systémem. Kombinace našeho smyslu pro detail a design s kvalifikovaným řemeslným zpracování zaručuje, že sauny KLAFS z masivního dřeva mimořádně pevně spojeny do celků, které obstojí v čase.
KLAFS certifikáty

Pečeť kvality RAL: důkaz ověřené jakosti


Každá sauna KLAFS je v první řadě prověřena po stránce bezpečnosti nejen našimi specialisty ale též nezávislými odborníky. Poté sauna opouští naši továrnu se třemi pečetěmi kvality RAL, VDE a GS.
Můžete si být jisti, že jste při relaxaci v sauně v naprostém bezpečí.