KLAFS SMARTSAUNA®

Sauna, která nepotřebuje čtyři stěny: SMARTSAUNA®

Co se rozměrů týká, SMARTSAUNA® je náše nejmenší sauna. Tento koncept do jisté míry odráží podstatu doby, ve které žijeme. Jednoduchá montáž svépomocí, předinstalované technologie a pohodlné připojení do běžné elektrické zásuvky činí sauny o rozměrech až 2 x 1,4 m ideálním doplňkem prakticky do každého obývacího pokoje. Saunu smontujete či opět rozeberete za méně než tři hodiny, takže ji snadno vezmete s sebou při stěhování. Tato sauna je vhodná pro ty z Vás, kdo chtějí ušetřit peníze na high-end produkty, aniž by chtěli přistoupit na kompromis v otázce řemeslného zpracování, elegantního designu a použití nejmodernějších technologií.
KLAFS SMARTSAUNA - pohlde dovnitř
SMARTSAUNA® zaujme především vysoce kvalitním vnitřním obložením, které je ze skandinávského smrku. Varianta v infračerveném provedení je obložena dřevem z osiky. Stejně tak Vás zaujme nabídka technického vybavení: lze volit mezi klasickou saunou, infračervenou technologií či kombinací obou uvedených.
KLAFS SMARTSAUNA - kamna
Saunu lze na vyžádání dokonce vybavit i kamny s technologií SOFTCLIMA, které Vám poskytnou mnohem širší škálu saunovacích režimů. Například infračervená technologie v kombinaci s "back-up" párou je k dispozici pouze v saunách KLAFS. Již při výběru z tolika technologických možností se jistě zapotíte.