KLAFS Saunová kamna MAJUS

Saunová kamna

Saunová kamna byla vždy považována za srdce sauny. S tímto tvrzením skálopevně souhlasíme. Proto při výběru saunových kamen je třeba klást důraz nejen na odborný servis, ale především na vysokou kvalitu zpracování, čímž dosáhnete dlouholetého bezvadného provozu. Všechna naše saunová kamna mají jedno společné: vysoká kvalita, bezpečnost a dlouhá životnost.
KLAFS Saunová kamna MAJUS
Již při prvním pohledu na saunová kamna MAJUS zjistíte, že veškeré jejich komponenty jsou také unikátní z hlediska stylu. Klasický, minimalistický design tato kamna předurčuje k tomu, aby dokonale zapadly do designu našich saun a zajistily vše, co naši zákazníci od výkonných kamen očekávají. Jejich náplň saunových kamenů o váze 100 kg pomáhá produkovat rovnoměrně sálavé teplo. Maximálního efektu je dosaženo mimo jiné i díky extrémně nízkému zatížení topného tělesa a použitím high-endových materiálů, jako je nerezová ocel nebo hliníkové slitiny, ale především striktním oddělením topného tělesa od saunových kamenů.
KLAFS Saunová kamna PLURIS
Ačkoliv jsou tato nová saunová kamna PLURIS výrazně menší a jsou určena k montáži na zeď, jejich 30 kg tepelně odolných olivínů šetrných k životnímu prostředí nabízí zásadní výhody oproti konvenčním topným tělesům. Tato kamna jsou též k dispozici ve verzi jako takzvaná SOFTCLIMA kamna PLURIS.
KLAFS Saunová kamna BONATHERM
Topný systém BONATHERM určený k montáži pod lavice snadno svůj výkon malými rozměry. Náplň tvořená 100 kg saunových kamenů bude poskytovat rovnoměrné tepelné sálání a zvláště příjemné klima. Ukrytím pod lavici je dokonale skryt před dětmi a brání tak nechtěnému kontaktu. Tím získáte v sauně více prostoru. Nezůstanete ale ochuzeni o možnost polévání kamenů prostřednictvím nálevky, která je vtipně skrytá do ostění lavice. Systém BONATHERM je samozřejmě k dispozici i jako SANARIUM s technologií SaunaPUR®.
KLAFS Systém CIRCOTHERM
Pro zabránění efektu "vydýchaného vzduchu" v saunách KLAFS je jako volitelný doplněk k dispozici panel s větracím systémem CIRCOTHERM, který zajistit dostatečnou výměnu vzduchu. Dřevěný ovladač se třemi polohami umožňuje zevnitř sauny regulovat proudění čerstvého vzduchu. Studie ukázaly, že dodávka čerstvého kyslíku je obzvláště důležitá při vysokých teplotách. Při fázi ohřívání sauny systém CIRCOTHERM automaticky uzavře ventil tak, aby žádná energie nepřišla na zmar.