KLAFS Sauna LOUNGE

Sauna LOUNGE: model, nad kterým jsme se dost zapotili

V případě sauny KLAFS LOUNGE, byl nejvyšší důraz kladen na kvalitu interiérového designu. Na této sauně je názorně vidět úspěšná kombinaci elegance s interiérovými prvky. Zůstává však jen na Vás, abyste si vybrali z nepřeberné škály doplňků, které dají Vaší sauně ten konečný dotek Vašeho vkusu. Tato sauna může být například vybavena kamny ve verzi SANARIUM s technologií SaunaPUR® nebo dotykovým ovládacím panelem TOUCHCONTROL.
KLAFS Sauna LOUNGE - pohled zevnitř
V zájmu vytvoření nezapomenutelného zážitku při saunování v sauně LOUNGE jsme posbírali všechny naše řemeslné schopnosti. V sauně tak například najdete velmi prostorné lavice. Vzhledem k jejich ergonomickému tvaru jsou lavice obzvláště pohodlné. Dále je možné využít široké škály doplňků dle Vašeho vkusu - například podsvícení pod opěrkami zad, čímž v kabině vytvoříte zcela originální atmosféru.
KLAFS Sauna LOUNGE - pohled zvenku
Pro dotvoření vnějšího vzhledu sauny LOUNGE bude potřeba Vašeho přispění. Vyberte si z řady dveří a oken a navrhněte si design vnějšího obložení v souladu s Vaším vkusem. Na výběr máte panely z kanadské jedle nebo klasické smrkové obklady, přírodní nebo bílý lakovaný smrk, kompletní realizace v tmavém odstínu wenge nebo čistě v bílém. Možnosti nekončí ani u skleněných průčelí a rohů s bezspárovou technologií. Bude třeba učinit mnohá rozhodnutí.
KLAFS Sauna LOUNGE - pohled zevnitř
Co se interiéru týká, učinili jsme za Vás tato rozhodnutí: čistá forma, jednoduchá elegance, dokonalé řemeslné zpracování jsou na pořadu dne. Interiér inspirovaný "Zenem" poskytující emocionální relaxaci i přes nespornou přítomnost škály inovací. Lavičky, které se jakoby vznášejí ve vzduchu. Avantgardní opěrky hlavy vyrobené z jednoho kusu masivního dřeva. Harmonická souhra všech prvků dotváří pocit vyrovnanosti, která je podpořena špičkovými technologiemi.