KLAFS Rozmanitost

Saunování, jemná parní lázeň, aromakoupel... KLAFS přináší rozmanitost do wellness provozů

Nabídka rozličných druhů saunování přináší rozmanitost do každodenního využití sauny KLAFS. Odpadá tím stereotyp, alespoň pokud jde o saunování. V ideálním případě jediné, co musíte pro pohodlí Vašich hostů udělat je otočit ráno knoflíkem při zapnutí sauny a opět večer, když budete saunu vypínat. Velmi příjemnou vlastností saun KLAFS je fakt, že dokážou uspokojit osobní preference jednotlivých hostů. Nabízíme proto Vašim hostům na míru připravený zážitek ze saunování od těch nejmírnějších až po nejvyšší teploty.
KLAFS SANARIUM

KLAFS SANARIUM


Požadují Vaši hosté příjemnou relaxaci? Pokud ano, pak teploty mezi 50 až 60 °C a vlhkost 20 % budou přesně to pravé ořechové. KLAFS SANARIUM je ideální pro začínající uživatele sauny, neboť jim umožní se postupně přizpůsobit pobytu v klasické sauně s vyššími teplotami a nižší vzdušnou vlhkostí. SANARIUM má vhodné klima pro každého.
KLAFS Infračervená sauna

Infračervené sauny KLAFS


Teplo ve všech infračervených saunách KLAFS vychází z panelů infračerveného vytápění skrytých za vnitřním dřevěném obložením. Tím je zajištěno příjemného sálavého a přitom rovnoměrného šíření tepla do celého prostoru saunové kabiny. Tím že se teplo vychází ze dřeva, vytváří léčebný efekt aniž by příliš zatěžovalo pokožku či oči.