KLAFS sauna PREMIUM

Sauna PREMIUM: Váš osobní vkus je jediným arbitrem stylu

Pokud jde o saunu KLAFS PREMIUM, označení "premium" představuje individuální smysl pro styl svého majitele. Stejně tak toto označení představuje nejvyšší možnou třídu kvality.
KLAFS Sauna PREMIUM - pohled zvenku
Mimořádná přizpůsobivost sauny PREMIUM je zřejmé již při pohledu na ni. Pro každý prostor je k dispozici ta správná velikost. Ať už si vyberete 4 nebo 5 ti úhelníkový půdorys, kruhový půdorys, nebo se rozhodnete instalovat Vaši saunu do rohu místnosti, pod šikmou střechou nebo do sklepních prostor. Velký výběr materiálů pro vnější obložení umožňuje dokonale sladit vzhled sauny s individuálním vkusem. Široká škála dalších prvků, které jsou k dispozici na požádání Vám umožní vtisknout této sauně ještě hlubší punc individualty.
KLAFS Sauna PREMIUM - pohled zevntiř
Vysoký standard výbavy, mezi který patří ergonomicky tvarované podpěrky hlavy a zad může být dále rozšířen o volitelný designový balíček, obsahující sedlový strop, speciální podélné spojení obložení stěn a stropů, luxusní madlo na dveře a vnitřní osvětlení ve tvaru olympijské pochodně. Sauna PREMIUM získá svou výjimečnost v kombinaci s kamny SANARIUM s technologií SaunaPUR®. Kamna jsou též k dispozici v provedení BONATHERM, jako systém určený pro úsporu místa pod lavice.