KLAFS Sauna - zahradní domek

Venkovní sauny KLAFS

Ze všech dostupných forem zdraví prospěšných činností je saunování pravděpodobně tou činností nejpřirozenější. Venkovní sauna Vám poskytuje příležitost k umocnění tohoto pocitu autentičnosti ještě více. Saunový srub postavený na Vaší vlastní zahradě má mnohem co nabídnout než jen pozitivní a blahodárně působení saunování. Obklopeni přírodní atmosféru, která se mění spolu s ročními obdobími, získáte na saunování zcela nový náhled. Vše, co musíte udělat, je najít vhodné místo na zahradě, a naši odborníci se postarají o zbytek. Kromě péče o zahradu.
KLAFS zahradní sauna - pohled zevnitř
Vysoká kvalita řemeslného zpracování znamená, že naše venkovní sauny, jsou schopny odolávat každému počasí a zároveň jsou připraveny Vám kdykoliv poskytnout prostor pro relaxaci. Jako například exkluzivní zahradní saunový domek navržený společností GARPA.
KLAFS zahradní sauna - pohled zvenku
Ještě je třeba se rozhodnout zda si vyberete exkluzivní saunový domek, rustikální srub (viz obrázek), nebo zahradní saunu z řady PREMIUM. Jakmile se rozhodnete, nic Vás již z Vašeho domu nevyláká rychleji.