KLAFS Sauna CHARISMA

Péče o zdraví by nemělo být luxusem. Ale proč by nemělo mít nádech luxusu?

reddot Design Awards
Návštěva sauny vytváří pocit pohody a návratu k přírodě. Vysoká kvalita designu našich saun vychází z projektů Heinricha Hensslera a Martina Schultheisse a jejich týmu designérů.

Ovšem dalším faktorem jsou Vaše oprávněná očekávání, že Vaše sauna dosáhne nejvyšší úroveň kvality a zároveň stylový vzhled.
KLAFS Sauna PROTEO
Sauna PROTEO může být stálou připomínkou toho, jak úžasné saunování může být. A to i při pohledu z venčí. Skleněné dveře a velké okno dávají nahlédnout do světa potěšení. Průhledné skleněné police a dveře v oranžovém nebo zeleném odstínu též podtrhují pocit "otevřenosti" této varianty. Tyto faktory jsou příčinou toho, že se sauna objevila v řadě publikací o designu. Na Vás pak bude přispět ke kreativnímu ztvárnění celé realizace výběrem vnějšího obložení.
KLAFS Sauna REFUGIO
Stejně jako všechny naše sauny, dokáže se i sauna REFUGIO přizpůsobit celé řadě prostředí. Jsou zde však jisté skutečnosti, které ji řadí výše. Vnější design obložení panely z javorové dýha je obzvláště atraktivní. Zahnuté rohové skleněné okno, luxusní madlo dveří a praktické odkládací police jsou dalšími designovými prvky, které pomáhají utvářet celkový dojem. Všechny tyto prvky tvoří nadčasový design.
KLAFS Sauna VENTANO
Hlavním rysem sauny VENTANO je její jednoduchá elegance. Vnější obložení panely z amerického ořechu a předstupující zádveří s plně proskleným rohem podtrhují výrazný designový počin. Vnitřní obložení stěn a stropu z kanadské jedle pak utváří komplexní čistotu formy. Tomuto celku pak výborně sekundují saunová kamna MAJUS. I přes veškerou koncentraci na pocit luxusu zůstává v popředí důraz na pohodlí. O to je postaráno díky přítomnosti širokých ergonomicky tvarovaných lavic ze sauny LOUNGE.
KLAFS Sauna CLASSICO
Sauna CLASSICO zdůrazňuje veškeré přednosti saun KLAFS obzvláště jasným způsobem, který spojuje atmosféru příjemného saunování s přírodním prostředím. Vnější provedení z velmi kvalitní kanadské jedle v kombinaci s výrazným dveřním prostorem a odkládacími policemi slouží ke zdůraznění její elegance. Chytré detaily, jako je integrované skříně do stěny sauny výborně využívají dostupný prostor. Tato sauna je tak výborným příkladem toho, jak jsou naše produkty schopny jednoduše spojit příjemnou funkčnost s estetickým designem.
KLAFS Sauna CHARISMA
Všechny naše sauny harmonicky zapadnou do interiéru. V případě sauny CHARISMA jsme zašli ještě o krok dále s integrovanou sprchou. Aniž by bylo potřeba dalšího místa navíc, tento prvek elegantně zapadne do svého okolí. Pro dotvoření exteriéru je k dispozici výběr z různých dřevěných dýh.