KLAFS Parní kabina MOSAIC

Parní kabiny

Každý má své vlastní představy o tom, jak vypadá ideální parní lázeň. Všechny naše parní lázně, ať již akrylátové, z keramických mozaik nebo z přírodního kamene mohou být přizpůsobeny Vašim individuálním potřebám. Naši zkušení odborníci Vám poskytnou technickou podporu ve všech Vašich rozhodnutích. Rádi Vám objasní například principy fungování hvězdné oblohy či volby osvětlení a dekorací z drahých kamenů. Nebude problém Vám popsat sofistikované funkce technologií zajišťujících optimální klima či jak vlhko a teplo příznivě působí na Vaši pleť.
KLAFS Parní kabina QUADRANO
Jádro parní kabiny QUADRANO je vyrobeno z hygienicky nezávadného a snadno udržovatelného akrylu. Na výběr máte mezi kombinacemi bílé a červené barvy - jak je uvedeno na obrázku, zlaté a perleťové, bílé a modré barvy či vše v bílé barvě. Dveře kabiny jsou vyrobeny z čirého bezpečnostního skla. Lavičky tvoří se stěnami jeden celek, jsou pohodlně široké , vhodné i na ležení. Po technické stránce je výparník přizpůsoben velikosti kabiny a zajišťuje tak rovnoměrnou a dostatečnou dodávku páry. Cirkulační systém CIRCOSTEAM zajišťuje rovnoměrnou distribuci páry po celé kabině. Sofistikovaný řídící panel zajišťuje tvorbu optimálního klimatu, které je díky dokonalé izolaci udržováno pouze uvnitř kabiny.
KAFS Parní kabina HOMBRE
Parní kabina HOMBRE je rozšiřitelná o další vkusné doplňky, jako je například hvězdná obloha, automatizovaný aroma systém či inovativní inovativní ovládací panel TOUCHCONTROL. Funkce "parních trysek" nový prvek rozmanitosti. Po stisku tlačítka parní trysky vypustí proud páry ze stropu směrem na Vaše tělo, takže získáte podobný pocit při pocení jako v sauně.