KLAFS Sauna HOME

Nejjednodušší vstup do světa saunování: sauna HOME

Stabilní konstrukce a harmonický design KLAFS HOME sauny, jedné z nejlépe hodnocených saun na trhu v rámci RAL, jsou skutečnou pastvou pro oči. Velmi kvalitní vybavení, které je součástí standardní dodávky a rozsáhlá nabídka příslušenství propůjčují této sauně punc kvalit.
KLAFS SAUNA HOME - pohled dovnitř
První na čem spočine Váš zrak na sauně HOME bude velmi kvalitní vnitřní obložení ve skandinávském smrku. K dispozici je též obložení z kanadské jedle, které zajistí ještě intenzivnější pocity při saunování. Ovšem je tu ještě další plejáda detailů, které jistě zaujmou: ergonomické opěrky zad, zaoblené lišty a osvětlení LUMA. Pouhý pohled na široké lavice s opěrkami zad a hlavy dávají tušit jak komfortní musí být se na ně natáhnout.
KLAFS SAUNA HOME - kamna
Na jednu stranu skrytý pohledům, na straně druhé 30 kg kámen olivín dodává saunovým kamnům PLURIS dostatek kapacity k vytopení saunové kabiny.
Kamna chráněná masivním dřevěným obkladem lze snadno regulovat pomocí řídícího ovladače 18028 pro zajištění optimálního klimatu při saunování. Jediné, co by mohlo zážitek ze saunování ještě více zpříjemnit jsou další možnosti kamen SANARIUM s technologií SaunaPUR® nebo kamna s technologií SOFTCLIMA.