KLAFS Ochlazování

Sprchy a ochlazování

Finové oceňují přínos kombinace horkého vzduchu a studeného ochlazování po mnoho staletí. Po návštěvě sauny ve Finsku tradičně následuje pobyt na sněhu nebo rychlé ponoření do ledové vody. I když to nemusí být pro každého jeho šálek čaje, zdravotní přínosy takových šoků z chladu byl vědecky prokázán. KLAFS nabízí celou řadu prostředků k ochlazení, aby vaši hosté správně vychutnali všechny fáze saunování. Patří mezi ně "tropický déšť", eukalyptová ledová sprcha, sprcha jediným proudem vody, krátké ponoření do vany nebo dokonce do reálného sněhu. Ať už dáváte přednost jakékoliv metodě ochlazení, můžete se spolehnout na KLAFS, že zprostředkuje ty nejlepší relaxační pocity.
KLAFS Ochlazování

Schlazení po 45, 60 nebo dokonce 90 stupních


Přes uklidňující teplo sauny je ochlazení ve sprše, které následuje, jak osvěžující tak i důležité. Rychlé zchlazení zajišťuje, že krevní cévy, které byly rozšířeny se znovu stáhnou, a že osvěžující pocity přetrvají až do další návštěvy sauny. Neexistuje prakticky žádný limit pro rozmanitost variant ochlazovacích prostor, jež jsou k dispozici - od klasického kruhového tvaru, přes tvar ulity až po velmi kvalitní skleněné mozaiky či dlažbu.
KLAFS Ochlazování

Přítomnost vody


Nezapomeňte zvážit naší širokou nabídku sprchových forem. Máte k dispozici možnost zakončit pobyt v sauně přesně v souladu s Vašimi individuálními přáními, ať už dáváte přednost Kneippově hadici, sprchové hlavici s širokým proudem nebo dokonce multi-funkčnímu sprchovému koutu. Co byste řekli na ledovou sprchu Polar? Ta zahrnuje i chladné modré světlo, které splývá na sprchující se osobu.
KLAFS Ochlazování - Sněžný ráj

KLAFS SNOW PARADISE ®


KLAFS SNOW PARADISE ® nabízí nejnáročnějším návštěvníkům sauny fascinující ochlazení a zábavy, které jednak podporuje krevní oběh a též poskytuje blahodárný účinek plicím a dýchacímu systému. Co by mohlo být více osvěžující po návštěvě sauny než stimulující KLAFS SNOW PARADISE ® při -10 °C? Ochlazení v zimní krajině obklopené skalami a jemným prašanem.
KLAFS Ochlazování - ledové prameny

Drcený led z Ledové fontány


KLAFS Ledová fontána poskytuje stimulující způsob pro návštěvníky sauny jak se ochladit po návštěvě SANARIA, sauny nebo parní lázně. Krevní cévy na povrchu kůže se automaticky stáhnou před tím, než se opět rozšiřují přitom, když jednotlivé částice ledu jemně a pomalu odtávají. KLAFS Ledová fontána představuje jedinečně rozmanitý a originální způsob posilování cév a podpory dobrého zdravotního stavu.
KLAFS Ochlazování - bazény

Stačí se ponořit


Vyzkoušejte vanu KLAFS. Nic nepřekoná intenzivní pocit ochlazení těla studenou vodou. Vypuštění této fáze při saunování nebo nahrazením studené vody vlažnou nepovede ke kýženému výsledku. Šok, který nastane, když ledová voda vody přijde na teplou kůži je nedílnou součástí typických saunových zkušeností a je jediným způsobem, jak dopřát Vašim hostům pocity osvěžení a doplnění energie.