KLAFS Parní kabiny a sprchy

Plnou parou vpřed!

Parní lázně se staly lákadlem moderních lázeňských a wellness komplexů z důvodů prokázaných pozitivních účinků horké páry na dýchací cesty, pojivové tkáně, svalový systém a psychiku. Při výstavbě nových zařízení nebo rekonstrukci stávajících zařízení se provozovatelé rozhodují zařadit parní lázně jako jeden z centrálních prvků a to nejen z důvodu možnosti rozmanitých experimentů s materiály, tvary a barvami. Dnešní dostupná škála různých materiálů pro moderní parní lázně jako je sklo, akryl nebo mozaiky často dělá parní lázně jedním z hlavních lákadel lázeňských a wellness komplexů.
KLAFS Parní kabiny

Když se oheň a voda spojí.


Pára je univerzální prastará síla s mnoha moderními aplikacemi. Jednou z možností využití páry je pro dosažení potěšení, což je efekt, který jsou naše parní lázně schopny dodat v čisté a působivé formě.
KLAFS Parní kabina HOMBRE

Nebeská potěšení z parní lázně.


Opětovné dosažení potěšení jako za starověkého Řecka nebo Říma? Nové vzory z designérských dílen firmy KLAFS nyní umožní Vašim hostům, aby objevovali svět parních lázní, aniž by museli vkročit mimo ze dveří. Tyto parní lázně jsou komponovány z nejkvalitnějších materiálů a mohou být přizpůsobeny dle konkrétních přání či podmínek v místě instalace.
KLAFS Parní kabina QUADRANO

Zlatý standard pro vaši lázeňské provozy.


Pokud jde o relaxaci, parní lázeň přináší nejvyšší formu smyslového potěšení. A akrylové parní lázně QUADRANO je trefou do černého. Korpus interiéru je vyroben z hygienického, snadno udržovatelného akrylu a je výborně izolovaný. Dveře kabiny jsou pak z čirého bezpečnostního skla. Lavice umožňují hostům ležícím ve vodorovné poloze rovnoměrné vystavení se působení páry od hlavy až k patě.
KLAFS Parní sprcha

KLAFS Parní sprcha - grafika

Názor, že nelze provádět vlastní údržbu parní sprchy je zcela "zkalcifikovaný" mýtus.


Stejně jako jsou krásné na pohled a především jednoduché na ovládání, jsou parní sprchy KLAFS snadné na údržbu. První obrázek znázorňuje parní sprchový kout KLAFS a pod ním je vyobrazena chytře koncipovaná "technologická komora", skrytá za atraktivní design dveří. Výparník KLAFS je volně přístupný čímž způsobil převrat na poli parních sprch. Zatímco doposud byl běžný častý výskyt kalcifikovaného potrubí, které znamenalo potřebu výměny částí systému, dnes si mohou provozovatelé provádět údržbu svépomocí kdykoliv. To představuje značnou úsporu času a peněz, zejména když je systém v provozu. Okna pro údržbu nebo ztracené pracovní dny jsou nyní minulostí.
KLAFS Parní trysky

Možnost poskytnout Vašim hostům změnu v podobě páry.


Pro milovníky sauny je pocení vrcholem každé návštěvě sauny. Hosté, kteří preferují
parní lázeň však nyní mají také možnost těšit se na horké potěšení - za přispění parních trysek KLAFS. Stiskem tlačítka umístěného v lavici je aktivována čtveřice vzduchových trysek pod stropem. Ty následně vytvoří proud směrované páry mířící na návštěvníky lázně.
KLAFS Parní lázně a bahenní koupele

Neuvěřitelná relaxace z pohádek 1000 a jedné nocí.


Bahenní koupele poskytují zejména dlouho trvající relaxační zážitek. Firma KLAFS vložila velký potenciál do vývoje bahenních koupelí mimo jiné například prostřednictvím prvků, jako jsou stylové mozaiky či hvězdnaté nebe, jež je znázorněno na obrázku. Sedací plocha je mírně nakloněna dozadu umožňuje bahnu a vodě, aby byly snadno odvedeny ven pomocí kanálů kolem kabiny.