KLAFS Ovladac TOUCHCONTROL

Ovládací panely

Ačkoli originální finské sauny skýtaly vítané rozptýlení v každodenním mrazivém počasí, k dispozici byly v podstatě jen dvě možnosti. Oheň hořel nebo nehořel. Příroda se postarala o zbytek. Ovládací panely KLAFS na druhou stranu skrývají celou řadu nejmodernějších technologií. Mikroprocesory společně s diagnostickými systémy poskytují řádově větší komfort a vyšší stupeň bezpečnosti. A samozřejmě mají všechny ovládací panely atesty. Využijte možnost navštívit naše předváděcí centrum a vyzkoušet si například výše zobrazený ovládací prvek TOUCHCONTROL.
KLAFS Ovladač TOUCHCONTROL

TOUCHCONTROL - první na světě

S novým ovladačem TOUCHCONTROL máte nyní možnost jediným dotykem na displeji aktivovat přednastavené programy saunování. Z jednoho místa tak nejen že ovládáte teplotu, ale můžete snadno ovládat veškeré doplňky. V ovladači najdete 12 předem definovaných saunovacích programů, přičemž u každého z nich najdete informace o průběhu a zdravotních vlivech. Kromě toho si můžete vytvořit až 10 dalších programů dle vlastního výběru. Ovladač TOUCHCONTROL v sobě ovšem skrývá celou řadu dalších funkcí. V jeho elegantním nenápadném hliníkovém těle odolném proti poškrábání najdete kromě displeje s vysokým rozlišením, snadného ovládání a ochrany heslem i možnost napojení na domovní informační systém, servisní rozhraní a vstup pro MP3 přehrávač.
KLAFS Ovladač 18033

Řídící jednotka SANARIUM 16033

Vybavena mikroprocesorem, standardními a nastavitelnými programy, elektronickým ovládáním teploty a vlhkosti, 24-hodinovým časovačem, a ovladačem osvětlení a ventilátoru. Díky novému čistému designu a jednoduchosti ovládání představují špičku na trhu. V ovladači lze nastavit vlastní program či využít dalších tří - čtyř přednastavených programů pro klasickou saunu, SANARIUM s technologií SaunaPUR®.
KLAFS Ovladač 18029

Řídicí jednotka 16029

Vybavena mikroprocesorem, standardními a nastavitelnými programy, elektronickým ovládáním teploty a vlhkosti, 24-hodinovým časovačem, a ovladačem osvětlení a ventilátoru.
KLAFS Ovladač 18043

Řídicí jednotka pro jemné parní lázně 16043

Vybavena mikroprocesorem, standardními a nastavitelnými programy, elektronickým ovládáním teploty a vlhkosti pro provoz jemné parní lázně.
KLAFS Ovladač 18028

Řídicí jednotka pro sauny 16028

S elektronickou regulací teploty, ochranou proti stříkající vodě a přehřátí, 4-hodinovým automatickým spínačem, s elektronickou regulací teploty a vypínačem osvětlení.
KLAFS Ovladač SL033

Řídící jednotka SL-033 pro SMARTSAUNU

Nabízí jak vlastní individuální program tak standardní programy pro klasickou saunu a pro SANARIUM. Kromě toho disponuje elektronickou regulací teploty a vlhkosti a 24-hodinovým časovačem.
KLAFS Ovladač SL028

Řídící jednotka SL-028 pro SMARTSAUNU

S elektronickou regulací teploty, ochranou proti stříkající vodě a přehřátí, 4-hodinovým automatickým spínačem, s elektronickou regulací teploty a vypínačem osvětlení.
KLAFS Olvadač Barevné světlo

Barevné světlo s jednotkou LIFTLIGHT

S mikroprocesorem pro řízení barevných přechodů (červená, zelená, modrá, žlutá) a ovládání doplňku LIFTLIGHT nebo SaunaPur®.