KLAFS Sauna EMPIRE

Sauna EMPIRE: sauna z masivního dřeva

Velkorysé rozměry a jasné estetické linky jsou výchozím bodem pro saunu EMPIRE. Aby se tato sauna stala centrem Vaší relaxace, musíte rozhodnout o jediném: o místě, kam saunu umístíte. Sauna EMPIRE je k dispozici ve všech představitelných velikostech a půdorysech. Saunu lze nainstalovat prakticky do každého prostoru na který pomyslíte. I když se rozhodnete pro severský smrk, budete vlastníkem sauny zcela dle vašich vlastních ideálů.
KLAFS Sauna EMPIRE - pohled zevntitř
Majestátní vzhled je umocněn propracovanými detaily, jako je mříž okna či stropní dekorace. Interiér sauny EMPIRE poskytuje také něco pro naplnění představ a požadavků z pohledu estetiky a pohodlí: sedlový strop a rohové podpory a atraktivní osvětlení.
KLAFS Sauna EMPIRE - kamna
Pokud jde o technickou stránku, saunová kamna PLURIS, nebo volitelná kamna MAJUS, inteligentní řídicí jednotka 18029 a odvětrávací systém CIRCOTHERM splní každé saunařovo přání. Extra doplňky, jako je například SANARIUM s technologií SaunaPUR® nebo systém SANO2 pro optimální zásobování kyslíkem zajistí autentický zážitek ze saunování.