KLAFS sauna Premium Basic

Základní řady: sendvičové konstrukce či sauny z masivu

Dříve než začnete uvažovat nad tím, jak prospěje pobyt v sauně Vašemu zdraví (počínaje příznivým vlivem na kůži až po posílení imunitního systému), je třeba učinit jedno zásadní rozhodnutí. Máte na výběr mezi dvěma koncepty výroby a montáže saun: z masivních dřevěných konstrukcí nebo ze sendvičových blokových modulů.
Do skupiny sendvičových modulárních konstrukcí patří sauny SMARTSAUNA®, HOME, PREMIUM a LOUNGE, které jsou charakteristické především škálou designových možností. K dispozici máte široký výběr dřeva, forem instalace a montážních variant, které snad splní každé konstrukční požadavky a architektonická očekávání. Koncept sendvičových saun byl vyvinut s ohledem na dlouho trvající funkcionalitu. Důkazem tohoto je celá řada kvalitativních parametrů.

Na druhé straně máte možnost porovnat zástupce řady s masivní konstrukcí - sauny EMPIRE. 56 mm silné dřevěné masivní bloky ze smrkových prken použité na jejich zhotovení je činí extrémně stabilní a tím také zajišťují originální pocit ze saunování v sauně finského typu. Na požádání jsou naše sauny z masivního dřeva dodávány také v úpravě kanadské jedle. Ať už se rozhodnete pro severský smrk nebo kanadskou jedli, kvalitní dřevo s jeho nezaměnitelnou strukturou učiní každou saunu unikátním kusem Vašeho interiéru.

Abychom Vás nenudili přílišnými technickými detaily spojování na pero a drážku, parametry tepelné izolace nahlédněte nyní na výsledky našich konstrukčních metod na následujících stranách.